0 km. bızdıklar'da neler var?

Neler yok ki?

0 km. Yazılarımız var her şeyden önce. İçimden geldiği gibi ancak sizlere bir şeyler katacağına inandığım yazılar.

Kitap önerilerimiz var. Bızdıklar için değil, sizin için. Yine faydalandığım, dönem dönem işime yarayan, bana rehberlik eden ya da sadece gülümseten kitapları paylaştım bu bölümde sizlerle.

Forumlarımız var. Burada söz sizde. İki önemli konumuz var. “0 km. mekânlar” ve “0 km. lezzetler” forumlarımız ile sizler kendi tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz , gerek çocuğunuzla gitmekten hoşlandığınız lokasyonlar, restoranlar gerekse bızdığınızın da keyifle yediği yemek tarifleriniz bu forumlar sayesinde başkaları ile buluşacak. Burası bir referans noktası olacak. Şimdiden emekleriniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Aktivitelerimiz ile ilgili bilgiler var. İster bir sanat çalışması olsun, ister İngilizce ya da Türkçe okuma saati. Yaşadıklarımıza yazılarımızdan ve resimlerimizden şahit olabilir, yaşanacakları duyurularımız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Başkaları için neler yapabileceğimiz hep kafa patlattığım bir konu. Bazen ufacık bir şey bile bir başka kişi için çok anlamlı olabiliyor. Kendi tecrübe ettiklerim ve sizlerden gelen harika öneriler burada yer alıyor.

NEDEN 0 KM BIZDIKLAR?

Çünkü hayatlarının “sıfırıncı” kilometresindeler.

Çünkü her şey onlar için bir ilk.

Çünkü taptazeler, yıpranmamış, eskimemişler.

Çünkü her şeye açık bir bakış açısına sahipler, önyargısızlar.

Çünkü ufacık bir şeyden mutlu olabilme yetisine sahipler.

KİMLER BİZİ DUYURDU?
“0 km. bızdıklar” pek çok yerde duyuruldu. Nerelerde ve ne şekilde yer aldığımızı görmek isterseniz bu sayfayı atlamayın! Tıklayın
BAŞKA NERELERDEYİZ?
Anneysen.com ve Çocuk.com’da sayfamız, Mini Baby & Pregnancy Dergisi’nde ise her ay köşemiz var.
HAKKIMDA

Yoğun iş hayatına kızıcığı Maya için ara verme kararı almış bir anneyim. Kızımla yaşadığım günlerden vazgeçemeyince, ofis ortamının beni eskisi kadar çok çekmediğini farkedip, dönemin en geçerli “mesleği” olan blogging’e el attım!

Aslında belki uzun bir süredir aklımda uçuşan yazı konularından o dönemde beni en çok çeken “ebeveyn olma” ile ilgili bir blog kurdum... Daha fazla bilgi mi? Tıklayın o zaman